E-tuleohutuskoolitus

E-tuleohutuskoolitus

E-tuleohutuskoolitus on meie populaarseim ja ametkondade poolt tunnustatud e-koolitus, mille on tänaseks läbinud juba üle 20 000 unikaalse kasutaja.

E-tuleohutuskoolituse teoreetilise osa eesmärgiks on suurendada tuleohutusalast teadlikkust, tutvuda ohutu evakuatsiooni põhimõtetega ning õppida tulekahju korral tegutsema.

Kohustuslik tuleohutuskoolitus koosneb teooriast ja praktikast. E-tuleohutuskoolitusega saad teooria osa mugavalt sooritatud.

KLIENDID

Miks valida e-tuleohutuskoolitus?

Säästa enda ja koolitusel osalejate aega

E-tuleohutuskoolitust valides teete koolituse korraldamise ja osalemise lihtsaks ning kiireks. Koolituse läbimiseks ja testi sooritamiseks loome teile kasutajakeskkonna, kus saavad kõik töötajad koolituse läbida mugavalt endale valitud ajal ja kohas. Lisaks on keskkonna peakasutajal ehk halduril võimalus igal ajal kogu protsessi jälgida.

Soodsam lahendus kui alternatiivid

E-koolitus on oma töötajate või hoone kasutajate koolitamiseks palju soodsam kui näost näkku toimuv klassikoolitus või live veebikoolitus. Koolituse läbiviimiseks ei pea ostma sisse ühtegi videosilla platvormi litsentsi ega kuutama raha kohvipausideks või teisteks koolitustega seotud lisategevusteks.

Arvestame sinu ettevõtte eripäradega

Kohandame e-koolituse vastavaks teie ettevõtte või asutuse tulekahju korral tegutsemise plaani või teiste eripäradega. Kui plaani pole või tegemist on väga keeruka objektiga, viime läbi ka paikvaatluse.

E-tuleohutuskoolitus sobib ettevõtetele, asutustele ja hoonete haldajatele, kes…

  • …väärtustavad töötajate ohutust nii tööl kui tööväliselt ja soovivad kindlustunnet, et nende töötajatel on hädavajalikud tuleohutusalased teadmised ja oskused olemas.
  • …on tuleohutuse seaduse ja siseministri 2011. aasta määruse nr 1 “Nõuded tuleohutuse enesekontrollile ja tuleohutusaruandele ning tuleohutusaruande koostamise kohustuslikkuse kriteeriumid” lisa 2 järgi tuleohutusaruande esitamise ja tuleohutusülevaatuse tegemise kohuslased.

Praktiline evakuatsiooniõppus on võimalik tellida meilt, oma olemasolevalt koostööpartnerilt või hoopis ise läbi viia.

Lisaks e-tuleohutuskoolitusele pakume ka:

Tuleohutuse eest vastutava isiku koolitust

Evakuatsiooni-
juhtide
e-koolitust

Tuletööde
tegija
e-koolitust

Tulekustuti kasutamise koolitust

E-tuleohutuskoolitusel käsitletavad teemad ja praktiline info

Koolituse läbinu teab, kuidas märgata, ennetada ja vajadusel otsustavalt tegutseda tulekahju või evakuatsiooni korral. Sealhulgas valdab ja tunneb:

  • tuleohutusega seotud mõisteid;
  • ehituslikku ja korralduslikku tuleohutust;
  • tulekahju olemust ja arengut;
  • rollide jaotumist tulekahju ja evakuatsiooni korral;
  • evakueerumise põhimõtteid;
  • tulekustutite ja voolikusüsteemide kasutamise liigitamist ja põhimõtteid;
  • reguleerivaid õigusakte.

Proovi e-koolituse TASUTA demo

Kui soovid kogu ülevaadet meie poolt pakutavatest lahendustest, siis oleme valmis ka külla tulema või ootame teid enda juurde.