E tuleohutuskoolitus Safest - Tuleohutuskoolitus

E-tuleohutuskoolitus

E-tuleohutuskoolitus on meie populaarseim ja ametkondade poolt tunnustatud e-koolitus, mille on tänaseks läbinud juba üle 20 000 unikaalse kasutaja.

E-tuleohutuskoolituse teoreetilise osa eesmärgiks on suurendada tuleohutusalast teadlikkust, tutvuda ohutu evakuatsiooni põhimõtetega ning õppida tulekahju korral tegutsema.

Kohustuslik tuleohutuskoolitus koosneb teooriast ja praktikast. E-tuleohutuskoolitusega saad teooria osa mugavalt sooritatud.

Soovitajad ja kliendid

tallinna lennujaama svg logo - Tuleohutuskoolitus
circle k svg logo - Tuleohutuskoolitus
tartu ulikooli logo - Tuleohutuskoolitus
logo utilitas - Tuleohutuskoolitus
1200px Eesti Energia logo.svg - Tuleohutuskoolitus
1200px G4S logo.svg v2iksem 1 - Tuleohutuskoolitus

Miks valida e-tuleohutuskoolitus?

Säästa enda ja koolitusel osalejate aega

E-tuleohutuskoolitust valides teete koolituse korraldamise ja osalemise lihtsaks ning kiireks. Koolituse läbimiseks ja testi sooritamiseks loome teile kasutajakeskkonna, kus saavad kõik töötajad koolituse läbida mugavalt endale valitud ajal ja kohas. Lisaks on keskkonna peakasutajal ehk halduril võimalus igal ajal kogu protsessi jälgida.

Soodsam lahendus kui alternatiivid

E-koolitus on oma töötajate või hoone kasutajate koolitamiseks palju soodsam kui näost näkku toimuv klassikoolitus või live veebikoolitus. Koolituse läbiviimiseks ei pea ostma sisse ühtegi videosilla platvormi litsentsi ega kuutama raha kohvipausideks või teisteks koolitustega seotud lisategevusteks.

Arvestame sinu ettevõtte eripäradega

Kohandame e-koolituse vastavaks teie ettevõtte või asutuse tulekahju korral tegutsemise plaani või teiste eripäradega. Kui plaani pole või tegemist on väga keeruka objektiga, viime läbi ka paikvaatluse.

tuleohutuskoolitus 1 1 - Tuleohutuskoolitus

E-tuleohutuskoolitus sobib ettevõtetele, asutustele ja hoonete haldajatele, kes…

 • …väärtustavad töötajate ohutust nii tööl kui tööväliselt ja soovivad kindlustunnet, et nende töötajatel on hädavajalikud tuleohutusalased teadmised ja oskused olemas.
 • …on tuleohutuse seaduse ja siseministri 2011. aasta määruse nr 1 “Nõuded tuleohutuse enesekontrollile ja tuleohutusaruandele ning tuleohutusaruande koostamise kohustuslikkuse kriteeriumid” lisa 2 järgi tuleohutusaruande esitamise ja tuleohutusülevaatuse tegemise kohuslased.

Praktiline evakuatsiooniõppus on võimalik tellida meilt, oma olemasolevalt koostööpartnerilt või hoopis ise läbi viia.

E-tuleohutuskoolitusel käsitletavad teemad ja praktiline info

Koolituse läbinu teab, kuidas märgata, ennetada ja vajadusel otsustavalt tegutseda tulekahju või evakuatsiooni korral. Sealhulgas valdab ja tunneb:

 • tuleohutusega seotud mõisteid,
 • ehituslikku ja korralduslikku tuleohutust,
 • tulekahju olemust ja arengut,
 • rollide jaotumist tulekahju ja evakuatsiooni korral,
 • evakueerumise põhimõtteid,
 • tulekustutite ja voolikusüsteemide kasutamise liigitamist ja põhimõtteid,
 • reguleerivaid õigusakte.

E-koolituse lõpetamise tingimuseks on edukas veebipõhise testi sooritamine. See annab kindlustunde, et teemasse on piisavalt süvenetud ning sellest aru saadud.

Koolituse kestus: 50 minutit
Koolituse hind: Alates 79€ + KM (hind kehtib asutuse/ettevõtte kohta)

Proovi e-koolituse TASUTA demo

Kui soovid kogu ülevaadet meie poolt pakutavatest lahendustest, siis oleme valmis ka külla tulema või ootame teid enda juurde.

miks valida safest - Tuleohutuskoolitus

Miks valida Safest?

 • Meie meeskonda kuuluvad Eesti parimad tuleohutusvaldkonna spetsialistid ja eksperdid, kellel on aastatepikkune suurettevõtete tuleohutus- ja turvaala arendus- ning projektijuhtimise ning haldusteenuse kogemus.
 • Kõigil meie tuleohutusspetsialistidel on tuleohutusspetsialisti tase 5 või kõrgem kutsetunnistus.
 • Oleme Eesti esimene e-tuleohutuskoolituse pakkuja ning tänaseks on meie e-tuleohutuskoolituse läbinud juba üle 20 000 inimese.
 • Meie kvaliteetse ja unikaalse koolitusprogrammi sisu vastab siseministri 2010 nr 43 määrusele “Tulekahju korral tegutsemise plaanile ning evakuatsiooni ja tulekahju korral tegutsemise õppuse korraldamisele esitatavad nõuded”.
 • Meie tuleohutuskoolitused on vastavuses 01.03.2021 kehtestatud uue tuleohutusseaduse muudatustega.

Võta meiega ühendust!

Telefon  +372 52 855 10
või e-post info@safest.ee

Võta meiega ühendust!

Telefon  +372 52 855 10
või e-post info@safest.ee