Head uut alanud aastat!

Head uut alanud aastat!

Soovime Sulle Safesti tiimi poolt edukat ja turvalist uut aastat!

Kevadel, kui kogu maailm läks sisuliselt pausile, tuli kõigil teha mitmeid ümberkorraldusi. Meie jaoks tähendas see seda, et ohutusvideote projektid külmutati päevapealt, tuleohutusteenused ja tuletõkketööd peatati ning tööohutus muutus paljude jaoks teisejärguliseks teemaks. Ellujäämiseks tuli teha ümberkorraldusi ja otsida võimalusi.

Omades arvestatavat tehnoloogiavõimekust, pöörasime ennast näoga digitaalsete lahenduse suunas, mille tulemuseks:

  • Arendasime välja soodsa, lihtsa ja hõlpsasti seadistatava e-õppe platvormi. Näiteks Synlabile tehtud koolituskeskkond on hinnatud tööriistaks Eesti perearstidele, pereõdedele ja ka kõigile teistele meditsiinist huvitatud inimestele – https://synlab.ee/koolituskeskus/.
  • Tegime korraliku värskenduskuuri meie 5 aastat tegutsenud ja üle 20 000 unikaalse kasutajaga populaarsele ja sadade ettevõtete seas hinnatud e- tuleohutuskoolitusele. Lähemalt uuri siit: https://safest.ee/e-tuleohutuskoolitus/, kus asub ka e-tuleohutuskoolituse demo.
  • Lõime uhiuue brändi SAFEST

Mis edasi 2021?

  • Lähiajal avame Männiku ärimajas tuletõkke ja tuleohutuse spetsiaaltoodete kauplus/ kompetentsikeskuse, kus lisaks kvaliteetsele kaubale, pakume ka häid soovitusi, nippe, nõuandeid nii isetegijatele kui ka professionaalile.
  • Suurendame tuletõkketööde meeskonna võimekust metall- ja puitpindade värvimistööde osas ja tagame üle- Eestilise teeninduse.
  • Tuleohutusteenuste osas suuname pilgud veelgi enam tuleohutuse haldusteenusele. Nii hoime kokku klientide raha ning läheneme terviklikult nii korralduslikule kui ka ehituslikule tuleohutusele.
  • Tehnoloogia suunal jätkame ohutusjuhedite interaktiivseteks muutmisega, arendame lõpuni testversioonis oleva evakuatsiooniäpi EEVA ning loome võimaluse igale ettevõttele oma e-õppe keskkonna loomiseks.


Läinud aasta oli keeruline, kuid usume siiralt, et algav pakub suurepäraseid võimalusi ja edu igas eluvaldkonnas.